Fórum - Téma


Autorádio a servis.


Fórum Technický koutek Autorádio a servis.
2011-01-12 14:40:17

Ahoj,

mám Mondeo 97 1.8 Ghia a mám pár otázek. Budu rád za každou radu, je to můj první Ford :)

Auto má origo autorádio na kazety s ovládáním pod volantem. Chci tam dát normální autorádio na cd/mp3 atd. Je výměna technicky náročná? Bude pak stále fungovat ovládání pod volantem?

Je potřeba opravit pár drobností, ale pár věcí mě trápí hodně:

1) Topení stále topí, ovládání vůbec nereaguje. Digi klima svítí, ale displej je prázdný. Vždy těsně předtím, než se topení zapne (hned po zapnutí elektriky), se z palubovky ozve jakési klapnutí. Borci v servisu se tvářili hodně vážně a bojím se, že to bude hodně drahé. Víte někdo co by to mohlo být? Kolik bude stát oprava? Tip na servis v Brně?

2) DO centrál nefunguje. To nebylo žádným překvapením a pořídit nové není problém. Špatný jsou ale zámky. Na centrál klíčem fungují jen 3 dveře (v případě zamknutí / odemknutí u spolujezdce) nebo 2 dveře (při zam / odem u řidiče) na jedné straně vozu. Jedny dveře se vůbec nezamykají. Mám jeden motorek navíc. Otázka zní stejně. Víte někdo co by to mohlo být? Kolik bude stát oprava? Tip na servis v Brně?

3) Při jízdě a zatížení P strany auta (např. při zatáčení vlevo) se od PZ kola ozývá vrzání. Víte někdo co by to mohlo být? Kolik bude stát oprava? Tip na servis v Brně?

Nečekaně se vše objevilo během krátké doby, takže se bojím finančího krachu.

Díky moc za všechny odpovědi, rady a tipy!

Martin

2011-01-12 16:28:39

2)to zjistis az sundas oblozeni dveri,je treba jen u motorku upadlej,urezlej kabel.Vymena motorku ti nezabere moc prace

2011-01-12 17:32:59

Dík no uvidíme, zatím jsem na to neměl čas...


Odpovědět