Fórum - Téma


Auto roku 2010


Fórum Klubové záležitosti Auto roku 20101  2  3  4

2010-04-18 20:15:27

Damiane to je dobrá připomínka. Konkrétně v téhle anketě jde o ceny, poháry, který nechá vyrobit pan Radísek z Moravy. Budou stát okolo 1500 Kč. Nemyslím si, že je dobrej nápad hlasovat pro svoje auto. Věřím, že většina lidí to pochopí a slušnost jim to nedovolí.

Řeči typu: "Moje auto se mi líbí nejvíc" jsou mimo mísu.

2010-04-18 20:17:20

Naprostý souhlas s Damiánem

2010-04-21 10:34:14

Tuto anketu nechápu,jak může být spousta obyčejných aut před takovým skvostem jaký je Mustang V8 GT4,7 Premium, i když je pravda že anketa teprve začíná

2010-04-21 15:49:13

Já ti jako správce ankety odpovím asi takhle.Nevim. A ani si nemyslím, že jsou nahoře obyčejný auta.

Ne vážně, dělat anketu neni zas tak jednoduchý jak se zdá. Zrovna dneska jsem si o tom volal z Luhem. Já jako správce bych teď měl obeslat co nejvíc spících členů, aby hlasovali. Já to ale neudělám, protože jsem dal do ankety svoje auto a tak by si někdo mohl myslet kdo ví co. Už bych ho tam příště asi nedal.

Třeba teď má moje ST 7 hlasů. Je to většinou od lidí který znám a mám je rád a tak si toho vážím. Vyhrát bych ale opravdu nechtěl a to myslím upřímně. Asi bych ho musel na sraz umýt a já nevim co.

Nad čím bych se ale pozastavil jsou 2 hlasy u pěknýmo modrýho focuse combi. Ty hlasy jsou od lidí, kteří se dneska registrovali dvě minuty po sobě. Tak snad chápeš. že to tady vážně neni jednoduchý a možný je uplně všechno.

2010-04-21 16:40:24

Nechci nějak radit sice tady o nic nejde je to jenom taková zábava o hlasování nejhezčího,nejlepšího auta ale je to pro mnohé auta diskriminující,jsme taky na AR dělali takovou soutěž o nejhezčí auto klubu ale nedaly se tam všechny auta najednou,vybraly se pouze čtyři zhruba se stejnýmy parametry,samozřejmě kdyby v te jedne kategorii bylo GT 3.2 tak 145 1.4TS nemá šanci že..no a hlasovalo se týden dvě auta postupovaly dále trvalo to celý rok bylo to takové play of,jenže tady když dáme všechny auta do jednoho pytle a máme jeden hlas tak vznikne to co vzniká tady,nevyhrává nejlepší,nejhezčí auto ale osoba která je tady známa a má tady spoustu kamarádu,kdyby jsi měl toho zminovaného Mustanga tak tam máš taky sedm hlasu vlastně osm jeden by byl ode mne

2010-04-21 17:00:16

Já si ti dovolím odporovat, pro mě je ST jako má hupino skutečně skvost mezi auty a už jenom proto že je pro mě dostupnější si takové auto pořídit a proto že se mi samozřejmě líbí to auto jako takové, tak ode mě dostal hlas. Ovšem kdyby v anketě zůstala ta fotečka s upravami jistého seriového focuse i tím textem co u něj byl, pak by ode mě dostal hlas on (Ford666, pro ty kdo tu fotku nezaregistrovali, byla tam jen nějaký čas), protože to se mi právě líbí, když si člověk jako je pavel je schopen upravit auto k obrazu svému a navíc mu ještě lépe jede. Klasickej tuning, kterej je tam taky vidět (v té anketě) k mému srdci má daleko, stejně jako má k mému srdci o trochu dál i ten skvost mustang a to už jen proto, že je to auto, které asi v životě nebudu schopen si pořídit, i když se mi líbí. A popravdě kdyby se v té anketě objevil Ford Focus RS500, tak je pro mě jasné kam by můj hlas směřoval. Ale za daných podmínek je to auto hupina, protože barva kterou má se mi hodně líbí a je mi blízká a to auto samo o sobě je prostě skvost za dostupnou cenu, jinými slovy pro mě v tuto chvíli favorit ankety. Takže slova typu, že se nedá soutěžit s mustangem nebo ST200, i když mám obyčejné auto nejsou pro mě moc přesvědčivé. Vždyť pokud by tam neměl hupino ST200 nebo janinka Mustanga, tak já bych hlasoval stejně pro ST200, ale třeba právě pro to hezké modré. Ale protože se mi víc líbí stříbrná metalíza, tak můj hlas získal hupino. Popravdě pokud by tam nebylo ST200 ani jedno, pak bych asi hlasoval pro jednoho z RS2000, už jenom proto že je escort jako mám já, který se mi líbí (bohužel pouze karoseerií, nikoliv motorem ).

2010-04-21 17:27:13

Jsi s těch STček nějak zmatený,to co jsem si o hlasujících myslel jsi mě akorát utvrdil

2010-04-21 18:08:07

No ale to je jenom o tom, že se mi ST200, prostě líbí. Stejně jako jinému se líbí Ford Mustang

2010-04-21 18:36:49

Ale to je v pořádku že se ti to líbí,každému se líbí něco jinýho že ale tady jde o ten systém hlasování,no a ještě k tomu co jsi napsal,že nebudu hlasovat pro auto na které nemám se mi zdá zcestné

2010-04-21 19:29:55

Cuhane hlasování je takový jaký je. Musí se to stihnout do srazu. Se divím, že se nepozastavíte nad tím, že se tady zakládají imaginární nicky, jen na hlasy. Ale s tím už vůbec nic neuděláme a třeba je to náhoda.

2010-04-21 20:21:01

mě ta anketa vyhovuje.. taky jsem hlasovala.. a nebylo to pro hupina ale pro scorpiona.. což je muj brácha a vim co s tim autem vytrpěl a jak na něm dělal (po tom co za vrak koupil)... a vůbec nechápu co tu pan Cuhan píše.. ať si každý hlasuje pro to by chtěl nebo co se mu líbí.. janinka má božské auto, přesto k ní ale muj hlas nesměroval a dala jsem ho raději sierrce...to neznamená že by se mi to mustangíček nelíbil.. tim je to podle mě objektivnější... každý hlasuje pro to co se mu líbí něbo co je jejich sen a pro každého to prostě mustang být nemůže :)

2010-04-21 21:38:06

Já nevim jestli si mě tak uplně pochopil Cuhane, já bych hlasoval i pro auto na které prostě nemám... Ale musí t být auto, které se mi líbí. A zcela upřímně mě se většina forů líbí, ale prostě mám radši ty temperamentnější modely, RS a ST spíš než seriovku.

A Hupino já si toho ani nevšiml, že by si snadněkdo založil nick jenom kvůli hlasu...

2010-04-22 06:12:58

To jste se tu, ale hezky rozpovídali .

Jsem tomu rád, protože jsem měl v plánu zdůvodnit svůj hlas. Pro většinu je to o lidech, ne o autech, já si dokonce myslím, že i Hupino má ST220 v žebříčku výš než ST200, stejně jako Cuhan, ale hold je to jak to je. Dokonce jsem přesvědčen, že má velký vliv na hlasování fotografie jako taková, bez ohledu na objekt. V některých případech je to velmi úsměvné, nevím jestli jsou vytvořeny imaginární nicky, ale je jisté, že bylo založeno několik registrací, jen kvůli anketě .

Můj hlas dostala Puma a není to o majiteli, je to proto, že i když to málokdo ví, jde o mimořádně talentovaný vůz, je vyzdvihována všude, kde se píše o zábavných autech a mnohokrát stojí proti silnějším a uznávanějším soupeřům. A o tom, pro mne FORD je. V tomto konkrétním případě je v zajímavé lehké úpravě. Pro mě si Puma zaslouží být autem FORD Clubu 2010.

Fando, díky za hlas a slova uznání

2010-04-22 08:01:47

Omlouvám se že jsem tady něco psal,já vůl jsem si myslel že to je anketa o nejhezčí nebo nejlepší auto klubu no ono je to o tom kdo má kolik kámošu

2010-04-22 08:26:51

Cuhan: máme klub od toho,aby jsme si pokecali, takže omluva dle mě není třeba. Anketa je o autu klubu.Podle mě tzn. o autu lidí, který spojuje vztak k Fordu jako takovému. Nejsme redaktoři Světa motorů (dělám v iným magazínu, ale Svět motorů by mi teda nevadil ),neposuzujeme auto dle jeho parametrů, výkonu apod. Jasně, že Mustangy jsou vozy s velkým V. V sobotu v Bratislavě na autosaloně jsem u nich jen vzdychala , ale hlasování v klubu je i o tom jak který auto koho oslovilo. Dala jsem hlas sakra naleštěný, úža káře Bláži. Nezaslouží si ho snad tohle auto?? Neber tu anketu tak strašně vážně

fšeckém: Fotky z Bratislavy teprv dodám,nestíhám

2010-04-22 08:27:36

Po příspěvcích v této diskuzi mi nezbývá než zareagovat.

cuhan: děkuji za chválu na moje auto ,opravdu potěší ,že má takového zastánce,nicméně nestojí Ti to za to aby ses kvůli němu dohadoval.Já se nikoho o body neprosím a netvrdím ani ,že je nejhezčí a nejlepší .Ovšem důvody některých hlasujících jsou opravdu prapodivné ,ale to je jejich věc.Pravda je ,že ankety tady jsou o uplně něčem jiném a rozhodně to nepíši kvůli svému autu.Viděla jsem to přesně na anketě Miss a at se každý urazí jak chce ,tam byla spousta mladých krásných holek a některé dostali o hlasů a vítěze znáte ,víc se k tomu vyjadřovat nebudu.A bohužel tady se hodnotí opravdu stylem Ty jsi kamarád a nebo Ti chci lézt do zadku a to není nic pro mě .Takže pánové admini prosím o vyřazení mého vozu z této ankety .díky

2010-04-22 08:30:17

Ale tak proč se hnedka vztekáš, copak mi co tu s tebou komunikujeme můžem za to, že je to jak to je.. Nemáš se přeci za co omlouvat, vyjádřil si svůj názor a myslím si, že určitě je na něm něco pravdy, ale teď už těžko někdo bude měnit anketu, která už je v plném proudu. Vždyť přeci je možné si ztoho vzít ponaučení pro příště.. Další rok to může být postaveno přeci uplně jinak . A navíc jsem jsem i já změnil svůj hlas, dal jsem ho autu, které shodou okolností vlastní Ford666 (Pavel). Ale nemyli si, že ode mě dostal hlas jenom proto, že je to jeden z mých přátel. Dostal ho, protože se mi líbi styl úpravy a celkově i ten popis toho auta, vždyť je na něm právě hezký to že vypadá skoro jako sériově vyráběné, ale když se na něj podíváš blíž, tak teprve zjistíš, že uplně tak sériový není a právě třeba doma vyráběné svody výfuku a ještě k tomu plně funkční, to je prostě to čeho já si cením na tom autě. Je to prostě decentní a to se mi právě líbí. A popravdě jak už to tu bylo řečeno pro hupina je třeba ST220 v žebříčku výš než ST200, u mě je to třeba právě naopak, protože se mi daleko víc líbí tvary ST200 než ST220. A o tom to snad je, dát hlas tomu co se mi líbí . A vůbec to není o tom jestli je nebo není v anketě ST, RS nebo obyčejné sériové auto.

2010-04-22 09:48:36

OT - To Janinka: zamyslela si se trošku nad tím co jsi napsala o anketě "Miss", já doufám, že ne, protože to by mě vážně urazilo. Pokud to podle tebe měla vyhrát Bebulka, tak to je jen tvůj názor, ale urážet kvůli tomu někoho, to sem snad patří mnohem méně, než hlasovat pro auto s ohledem na vlastníka.

2010-04-22 10:20:47

Ford666: tak moment ,nikoho jsem neurážela a ani to nemám ve zvyku.Napsala jsem že tam byla spousta krásných holek a některé nedostali žádný hlas nebo ted opravuji třeba jeden .Tu dívčí já osobně neznám co vyhrála a rozhodně ji neurážím ,jen jsem napsala svůj názor,že tam bylo spousta mladých hezkých holek které na to měli víc.A to je fakt.To že mám svůj názor podle mě je v pořádku,nevím co by Tebe na tom mělo urazit .Každý píše svůj názor tak proč ne já.Jenže já to napíši jak to vidím a cítím.A jestli to že jsem to napsala bereš jako urážku tak to je mi líto.Nepsala jsem to abych někoho urážela ale taky nejsem hloupá abych neviděla jak to v anketách běží .Ale uklidním Tě jiných anket se učastnit nebudu ani na ně reagovat aby se moje slova nebrala za urážky ,to vážně nemám zapotřebí.

2010-04-22 12:15:29

To janinka: "A to je fakt." to je Tvůj subjektivní názor, výsledek ankety je objektivní, ať už se k němu došlo jakkoliv.

A s těmi mladými dívkami, myslím, že to vyhrála jedna z nejmladších, tak o co Ti jde??? Pokud zde budou lidé, s takovými názory, aby se tu člověk bál přihlásit do ankety, aby nebyl trnem v oku. Ankety mají pobavit a né být předmětem sváru.

Pokud se nechceš účastnit dalších anket, je to Tvé rozhodnutí, ale podle mého, je to důsledek Tvé uraženosti.


Odpovědět

1  2  3  4