Fórum - Téma


Ankety


Fórum Klubové záležitosti Ankety1  2  3  4  5 ......... 16

2009-09-07 15:57:23

Což o to Vildo pěkné by to bylo, kdyby za nás některý výzkumný ústav zaplatil útratu.

Jen bych měl strach aby místo vozů na titulní stránce nebyli uplně jiné fotografie

2009-09-07 19:30:13

Teda pánové ted mám z toho hlavu tak popletenou že nevím co mám dělat

2009-09-07 19:32:28

Já se ti Radísku vůbec nedivím.

To jsi Vildo napsal moc hezky. Než na úvodní straně budou nový fotky, proteče Vltavou a čímkoliv ještě hodně vody.

Radisek je asi jedinej, který to pochopil. Je to fraška. http://www.fordclub.eu/gr.../34/451/full/100_5333.jpg

2009-09-07 20:01:15

Vildo nejsi sám taky jsem z toho celej zkoprnělej a nevím už vůbec co mám dělat o to šlo a ted babo rad kdo mi poradí???

2009-09-07 20:06:56

Ahoj tak to tady sleduju ale nejsem z toho moc moudrý myslím že se asi zdržím hlasování když chci vidět pořádný auto tak se kouknu na plochu mého pc a tam mám toto

2009-09-07 20:28:28

Vildo to nemá chybu a ty dohady super

2009-09-07 21:15:18

ahoj kluci prej se nemůžete domluvit a jste s toho troškec otrávení tak spěchám na pomoc tohle se vám nelíbí a je to objektivní žádná protekce, to tu nemá nikdo,ale není to Fordík ,ale to neeeeváááááá

2009-09-07 21:27:05

Co to vidí oči mé? Já myslím, že tohle je Fordík.

2009-09-07 21:30:53

Evik :

2009-09-07 22:14:08

To Evik: a z jakého, že to je filmu?

2009-09-08 10:45:28

To FORD666: z žádného jen jsem chtěla odlehčit tuhle situaci už se mi to příčí i číst

******************************************************************************************************************************************

z každého názoru s něčím souhlasím

,,1) nechat stránky tak jak jsou 2) nehlasovat a nechat správce ať rozhodnou 3)hlasovat a co se odhlasuje ať tam je 4) jste jako malý caparti,kteří se dohadují o p.............. 5) auta na výběr by měla být vyvážená od každého typu a ne jeden typ třikrát nebo víc,vždyť Ford nabízí tolik typů


už raděj číslovat nebudu ,nechtěla jsem se tady do toho plést,jsem přece jenom ženská a mezi chlapské záležitosti se nepletu... to jsem se naučila už dávno pak s toho ženská výjde jako trotlík (lépe řečeno) nebo ,,vůl" jak chcete ,ale včera jsem už vážně neodolala,když se příspěvky přidávali,nestačila jsem se divit ,myslela sem si,že v tomto jsou chlapy lepší,že se bez problémů vždy domluví to jen ženský jdou zuby ,nehty za svým i když je to debilní názor ,brání svoje slova dokud neteče krev ,ale někdy se držím přísloví

**************************************************************************************************************************

,,Kdo mlčí,nežije...Kdo moc mluví,nepřežije"

2009-09-08 14:04:05

Evičko, ty ses do toho ale pustila

Já myslím, že už je vše vyřešeno a pokud se na to díváš trochu s nadhledem, není totak hrozné.

Jak už bylo napsáno, písemná forma nedokáže zachytit všechny emoce, tak jak by je pisatel vyjádřil slovem mluveným.

Proto někdy výměna názorů písemnou formou, vypadá daleko hrozivěji, než ve skutečnosti je.

Osobně to s těmi názory ohledně žen, nemá tak jak píšeš, nerozlišuji na chlapské a ženské záležitosti, máš-li k tématu co dodat, učiň tak ať jsi žena či muž.

Jsme rád, že na konec, došlo k dohodě, ostatně jako vždy , ikdyž to nebylo uplně podle mých představ, jak už jsem tu někde psal, podřídím se .

Myslím, že Evička nechce, abychom si to rozhazovali mezi sebou

Vildo, nejsi mlád, na tolik moudra

2009-09-09 08:56:37

To FORD666: přesně tak Pavlík to pochopil

Damián  
Zdeněk
2009-11-12 19:33:23

* všimněte si máme 3.000 členů

2010-01-16 21:35:24

http://www.fordclub.eu/vote_detail.php?id=52

Moc hezké Františku a tímto jsem zde skončil, možná se sejdeme někde na nějakém srazu přátel modrého oválu.

Dostal jsem zákaz přispívat v tématu, proto přispěji, zde.

Na co se zakládají "ankety"????? http://www.fordclub.eu/vo...hp?id=51&session_id=guest

Už od začátku sleduji, že autoři si s nimi moc neví rady, ale založit anketu a ještě v jejím průběhu, udělat závěr, který neodpovídá výsledku, to chce notnou dávku sebevědomí. Nebudu do toho víc rýpat, jen je mi líto času stráveného s lidmi, co si nevidí na špičku nosu.

OT: koncem roku, jsme se dohodli, jak budeme směrovat příští sraz, slíbil jsem, že něco zkusím a začal jsem.

Pak se LuHu vecpal se svým příspěvkem o určení termínu a já se lekl, že kromě všech standardních překážek, budu muset, ještě vyhovět termínu určenému od LuHu, proto jsem reagoval. Zpustilo se nové kolo dohadů, jak a kde bude sraz probíhat, na základě těchto dohadů, byla vytvořena ANKETA a jejím výsledkem, mělo být zjištění, jestli mám pokračovat, nebo se vydáme jiným směrem. Potud je vše v pořádku, ale z ničeho nic vznikla druhá anketa, která vylučovala anketu první, možná by se správci ANKET měli trochu zamyslet.

Možná to vadí jen mě, ale o to víc.

Pokud i tento můj příspěvek bude smazán, vložím sem další

Damián  
Zdeněk
2010-01-24 17:57:03

Dlouho jsem zvažoval, zda mám vyjádřit svůj názor, ale budiž.

Za prvé – to FORD666 : jestli je pravda, že Ti někdo zakázal přispívat do diskuse, nemyslíš, že by bylo dobré zveřejnit nějaké důkazy.Kdo to byl a jaká příčina ho vedla k zákazu? Zajímalo by to nejen mě, ale věřím, že i ostatní. Je-li to pravda, tak mně to připadá dosti závažné jen tak to přejít, trpět to a nic neřešit.

Za druhé - musím se přiznat, že v anketě „Jaký druh místa chceme pro 3.Ford sraz ?“ jsem hlasoval špatně, neuvědomil jsem si, že pod možností „Ubytování s ohledem na kvalitu a množství jídla a pití“ je schován sraz typu Hamry. Samozřejmě nechtěl jsem být za „nenažrance a ochlastu“ . Neměl jsem hlasovat vůbec, protože v takto účelově položených anketních otázkách, byl výsledek dopředu jasný.

Druhá anketa nebyla též šťastně zvolena, ale na rozdíl od té první rozhodovala o založení tradičního srazu na jednom místě. To se mi líbilo a hlasoval jsem pro a nerozhodovalo, že jsou to zrovna Hamry.

Pokud si někdo dá tu práci a přečte si můj příspěvek ze dne 15.1. ,ještě před vznikem anket, kde jsem uváděl zvolit do ankety 2-3 konkrétní místa konání srazu a o těch pak hlasovat, nemusela tu být ani diskuse o vhodnosti těchto dvou anket, které přešly až do osobní roviny.

Navrhuji, zakopejte válečnou sekyru, podejte si ruce a sejděme se na našem srazu, vždyť se na něj všichni těšíme. Budu rád, když vás tam všechny uvidím

Děkuji

2010-01-24 19:21:42

Vilda na mě reagoval, začnu reakcí na něj, četl jsem to několik dní, ale už to mám zdárně za sebou . Je tam, hodně, ale opravdu hodně pravdy, na druhou stranu se vším také nesouhlasím, např. není třeba někoho určovat na organizaci, asi každý ví na co má a na co ne, ale je potřeba vědět, kdo na sraz přijede a o co je zájem.

To Damián: cítím jako slušnost odpovědět, když si mě oslovil(nechtěl jsem to řešit).

S tím zákazem, odpověď je tady http://www.fordclub.eu/ms..._posts.php?topic_id=16726, nejsem z toho nějak rozladěn, jsem poslušný a rád vyhovím. Tvůj příspěvek, z 15.1. jsem četl a nechci polemizovat o vhodnosti toho, co v něm navrhuješ, ale podle mě je ta anketa se třemi možnostmi, tak jak byla vytvořena, vhodnější a mohla následovat další, která by byla podobná Tvému návrhu, jen směřovaná dohodnutým směrem. Ale jak už jsem psal, ANKETY jsou Achillova pata tady, to že tam autor napsal, že sraz vybere koordinátor srazu, ji lehce znevážilo.

Další věc jak zmiňuješ, je založení tradice, sem tady snad jediný, kdo v tom vidí protimluv. Když pominu nevhodnost načasování ankety, pro mě se tradice vytváří.

O žádné sekyře nemůže být řeč, když jste mi s majdou v Hamrech vyprávěli o praktikách u vás na SC, byl jsem hrdý na to, že jsem tady, ale v poslední době......... Sejděte se na srazu, přeji vám i to těšení.

Také děkuji

Damián  
Zdeněk
2010-01-24 20:53:35

to FORD666: zákaz přispívání, no comment. Výraz zakopat válečnou sekyru jsem použil obrazně.

Jak jsi přišel na to, že jsme členy FSC. Jenom z našeho vyprávění, když jsme se o tom ani jeden nezmínil. To je trochu málo. Nejsme členy.

Ahoj

2010-01-24 21:10:49

To Damián: rozuměl jsem Ti, o sekyře nic nevím, s nikým neválčím

Teď, když to píšeš o tom FSC, asi jsem se spletl, mluvili jsme o tom, Vida je členem a zná vás, tak jsem si to nějak spojil, doufám, že se Tě to nedotklo, nebylo to míněno jako narážka.

A už dost, tady to má být o ANKETÁCH

2010-01-25 09:35:53

Proboha

kdo sem montuje FSC, to je jako, plést se nějakým Pražákům do manželství, když je vůbec neznám a bydlím v Přerově. Jen proto že mi jejich známí řekl, že jim to nejde v posteli.

Pokud někdo chce něco o fungování FSC vědět, laskavě se zeptejte mě, já v té klubové posteli ležím

A navíc, pokud se dobře pamatuji v loni jsme měli 4 velké a dva malé srazy a to nás je proti Fordklubu, v počtu členů jen hrstka. Možná je to tím, že se známe a chceme se vidět stůj co stůj.

Možná je to, ale tím, že je zvolené prezidium které plánuje a organizuje. Pokud se někomu sraz nelíbí a má k němu nějaké výhrady, naplánovali jsme hodinu před každým ukončením valnou hromadu a tam se může kdokoli vyjádřit. Podmínkou je však konstruktivní diskuze a tím se už na místě může lecos vyřešit. Ve FSC musí členové platit ubytování dopředu, tím se případní diskutující eliminují. Odpadnou tím na fóru tkz. výstřely do tmy.

Plánovat něco pro 3200 virtuálních členů když je min. tisíc názorů je těžké.

Ve Fordevru je taky devítičlenný organizační výbor kterému předsedá silná osobnost a náramě jim to klape.

Tady v klubu je pár lidí kteří jsou napsaní, že se starají o web, někteří organizují srazy atd.

Možná by se taky mělo zvolit nějaké organizační uskupení které by rozhodlo kde který sraz pořádat.

Určitě bych udělal anketu která již běží: kdo preferuje jaké ubytování a pak bych se jal něco vyhledávat.

Pokud mohu mluvit za starší, já chci přijet min o dva dny dříve a chci pokoj s wc a koupelnou.

Podobné to asi bude pro rodiny s dětmi. Další a mladší se vyspí pod stanem nebo v autě, nebo si dotáhnou svůj vlastní karavan. Jestli tam bude bazén nebo letištní plocha bude asi podle zaměření srazu.

Fordever má sraz už poněkolikáté na Podmitrově. Je to bývalý pion. tábor.

Zděná budova s velkou jídelnou a restaurací, chatky a plocha pro stany i auta. Je to u Ždáru nad Sázavou což je skoro střed ČR. Se srazy tady zkušenosti mají, vše je po ruce.

To já jen tak. Mě se termín 14-16.5 nehodí protože máme tři oslavence v rodině a budeme slavit, ale snad mohu přispět svou trochou do mlýna.

Tím jsem chtěl říct, že bych velice rád přijel i na Hamry


Odpovědět

1  2  3  4  5 ......... 16