Fórum - Téma


7. sraz Fordclub.eu


Fórum O Srazech a akcích 7. sraz Fordclub.eu1 ......... 6  7  8  9  10 ......... 31

2013-03-24 21:23:39

Myslím že pan přítel Mozol to napsal i za mě. Nasměroval bych naše srazy víc ke kořenům. Viz. naše zmiňované Hamry. Já sám bych to i bez těch pohárů zvládnul.

2013-03-24 21:57:08

Hupino: No příkladem by mohlo být pro všechny členy clubu tohle a věřte,že nejde o místo ale hlavně o podmínky pro členy.

http://www.fordclub.eu/sr...3-sraz-ford-clubu-2010-69

Ada
2013-03-25 09:29:47

mozol: Tak to jsi u těch,co si honí ego na letišti o setiny vteřiny pro*ral. Vždyt je to porád stejné. Myslim, že srazy nedělá letiště. Byl jsem na srazech,kde se přijelo,zaparkovalo ,byla zábava program i pro děcka a byly různé soutěže ....atd a bylo to super..Srazy ,na kterých je nosný program letiště,tak ty si lidé co o to mají zájem najdou a přijedou. Je otázka,proč ten sraz HAMRY v roce 2010 byl tak obsazen. Nad tím,je dobré se zamyslet. Já jsem ze začátku káru prubnul na letišti 2x a od té doby si nic nepotřebuji dokazovat,protože s autem jsem po výkonové stránce nic nedělal. Když se to tak vezme,tak za svoji osobu jenom poznámka:" Na letiště na srazech jezdím, protože tam jedou všichni". Potom tam "čučim" a případně fotim. To za mě.

2013-03-25 12:00:49

Ada: musím s tebou souhlasit ve všem

i když jsem se odhlásil ze srazu a již jsem sem nechtěl psát, tak musím reágovat. První sraz na kterým jsem byl, tak se mi líbilo i když jsem byl z Fiestou a měl jsem s sebou dcerku . možná to je důvod, proč se mi již nechce se snažit zajistit si volno, pro děti není skoro žádný program, vše jen pro dospělé. nejde mi o to si zajezdit někde na letišti a dokazovat jak komu jezdí auto, to každý ví sám, ale jde o to, si v klidu pokecat z lidmi , dívat se na děti, jak soutěží a né jak se nudí . Mam jiné srazy za sebou (převážně na slovensku) a vždy to bylo úplně něco jiného , než si dokazovat zručnost , to si myslím každý dokáže sám, pokud přečká bez úhony zimu

Sebe : Smekám před tebou, že se ujímáš s organizací srazu, osobně bych do toho nešel

2013-03-25 13:24:33

Ahoj všem. Já naopak musím Adovi a Defragmenťákovi oponovat. Chápu, že letiště nemusí být pro každého, ale pro mně to neznamená předvádět se před ostatními a ukázat jim, jak mi to jede. Opravdu nemám potřebu si nic dokazovat. Jsem dospělý člověk a pubertální nápady mně vážně míjí. Letiště ale beru jako příležitost se legálně vyblnout a třeba i vyzkoušet možnosti auta. V denním provozu si to samozřejmě nedovolím. Mám totiž rozum, narozdíl od některých jedinců, které dennodenně potkávám na silnici. Z tohoto důvodu tedy letiště vítám, i když jsem si říkal, že příště se na to taky vykašlu a budu auto šetřit nebo to alespoň omezím. Je třeba si ale uvědomit, že jsme se zde přihlásili do autoclubu a nikoliv do spolku mladých maminek ani do klubu důchodců. Pokud budu chtít vyžití pro děti, tak s nimi pojedu do Disneylandu a nikoliv na sraz aut. Tím ale neříkám, že mám něco proti dětem. Myslím, že i pro ně se vždy nějaká zábava našla, ale těžko může být v autoclubu hlavním motivem srazu zábava pro děti. Tohle vážně fungovat nebude. Jsem přesvědčený o tom, že nízká účast na srazech má jiné příčiny. Jednou z hlavních je fakt, že lidé opravdu nemají peníze a musí šetřit, přičemž srazy jsou rok od roku dražší a dražší a každý se prostě rozmýšlí, kam pojede, protože všude být z finančních důvodů nemůže. Tak to prostě je. Dalším faktem je, že i v clubu došlo k hádkám či nedorozuměním mezi jednotlivými členy a i to staré jádro, které se dřív scházelo, se začalo pomalu a jistě rozpadat. Pravda je, že spousta lidí tady na sebe kouká zkrz prsty. Vznikají tady nejen nejrůznější nesmyslné pomluvy, ale najdou se i tací,a kupodivu jich není málo, kteří nedokáží udržet svůj poklopec zavřený či dámy nohy u sebe a z toho pak vznikají další problémy. On i ten Fordclub je celkem malá rodina, kde se všichni dozví všechno. Hlupák ten, kdo si myslí něco jiného. Já nemám na mysli nikoho konkrétního, ale ruku na srdce, ke komu z vás se přinejmenším nějaké zvěsti v tomto ohledu nedostaly? Spousta z vás je, nebo byla i přímými účastníky či svědky konfliktů, které díky tomu vznikly. Já myslím, že i tyto věci jsou odrazem kultury dnešní doby a ukazují na úroveň naší společnosti jako takové, nejen na dění v clubu. Až jednou nastane doba, kdy budou nesváry zase urovnány, pak bude i účast na srazech vysoká, bez ohledu na program, který organizátor vymyslí. Domnívám se ale, že ta doba je v nedohlednu a bez ohledu na to, kdo bude organizovat další srazy, bude přinejmenším v dalších několika letech účast podobná jako nyní. Toť můj osobní názor.

2013-03-25 13:38:31

knightrider:

musím říct, že tenhle přízpěvek je napsaný docela výstižně, a musím s ním souhlasit. Původně jsem chtěl napsat něco podobného, co se týká programu dětí, ale asi by se to nelíbilo všem. Ale s tímto souhlasím. Děti to hold musí vydržet, když se rodiče rozhodnou jet na nějaký srázek, a také jednou za rok za svými koníčky.Děti jsou na programu každý den, tak to snad jeden den vydrží.Nebo ne?

Jinak co se týká poklopce, jsem rád, že požívám tolik alkoholu, že ho umím otevírat jen na WC

Jinde to otevírání, by nemělo ani smysl

A pomluvy, ty byli a budou vždycky. Pokud chce někdo za každou cenu upoutat pozornost, vymýšlet si bude a pomlouvat také. To je ale jiná kapitola. Nesmí taky každý všemu věřit.

A hlavně a to je dost důležitý! Jsme tady každý za své auto, a soukromí je každého věc. Tak to soukromí netahejte do clubu na srazy, a když už se něco takového odehrává, zachovejte se diplomaticky, a nepřilévejte další olej. Pak možná bude o pár starostí na clubu míň. Tak se toho držte

Tak teď už jen hurá na ten sraz ne?

2013-03-25 13:40:29

To Tomenzino:

Souhlas.

2013-03-25 14:02:46

Souhlasim se svou drahou polovickou. Nechci jet na sraz, kde budu sedet v hospode nad pivem a koukat jak si nekdo hraje s detma. Co si budeme povidat, jsme fanousci aut a chceme se poradne vyblbout a je lepsi to provadet jednou za rok na uzavrenem letisti, kde se vpodstate nemuze nic stat, nez na dalnicich plnych jinych ridicu. A co se tyce rozbroju v klubu, k tomu jsem se vyjadrila minule.

2013-03-25 15:42:05

Chtěli jsme sraz blíže, jinde, tak ho máme. Těšme se ať vyjde počasí, ať klapne vše co má atd. Držím Sebovi palce ať vše zvládne. Ono sjednotit sraz autoklubu s rodinným výletem asi dost dobře nejde, vždy bude jedna strana "trpět". Pokud ovšem není v rodině " postižení " kolektivní, to pak zcela mění situaci. A nějaké řešení věcí, které sem nepatří je pěkně naprd. Proto vzhůru na Mácháč.

2013-03-25 15:45:36

Tak jsem si to vše dobře přečetla a nedá mi nereagovat také.Každý máte kousek pravdy.Poslední dobou je tu spousta dohadování i pomluv jak jsem se také dozvěděla a to mě též nijak nebere.Pomlouvání a nebo honění si vlastního ega vytahováním se dobrou krev nikdy dělat nebude.Soukromí je každého věc to je taky fakt ale né věřejné propírání ho mezi všemi přímo těmi jichž se týká.Co se ale týče srazu .Docela mě zaráží to jak se tu píše kvůli dětem .Je jasné že je to autoclub ale je tu plno členů s dětmi co na sraz také chtějí,odreagovat se ,pokecat ale prostě nemohou děti někam odložit.Ano ke srazu letiště patří ale vše s mírou ,myslím že max.3 hodinky jsou až dost.Pak je čas na děti a jejich soutěže ,ale i na soutěže dospělých ,pokec a zábavu.Myslím že se vše dá zorganizovat tak aby si to užili všichni.Já chápu ty lidičky s dětmi,žádné dítě nevydrží několik hodin na letišti,kde se nemůže nijak zabavit.Jsou to děti a to se musí hledět.Ti co děti mají těm to je jasné ,ti co ne to pochopí až je mít budou.Prostě jde jen o to zorganizovat čas tak aby si užili všichni.A tohle je zas můj názor.

2013-03-25 15:55:31

Lidičky moji zlatí, debaty které se tu strhly mě od některých absolutně odrazují od nějakého pořádání - to řákám naprosto narovinu, ale pak jsou tu i názory, které mě naopak dávají sílu ...

Nicméně k jádru pudla - pro děti vždy byl program ... dokonce i loni a k tomu i místo bylo vybíráno (stejně jako letos) tak, aby si děti mohly hrát ... nicméně konkrétně loni camp Liščí farma nabízel takové možnosti, že samy děti rozhodly hrát si samy.

Nemluvě o tom, že neustále ždádám někoho, aby se zapojil a připravil dětský program ... pokaždé to dopadne stejně - ano budu ho dělat ... a o pár dní už se nikomu nechce.

Není zkrátka jednoduché všechno dát dohromady ... a představa toho, že budu sedět celý víkend nad korbelem a klábosit? To můžu dělat každý víkend s přáteli v Trutnově .....

2013-03-25 15:58:45

SebX4: Vydrž, vše dobře dopadne, vím to, nevzdávej to. Byla by to škoda.

2013-03-25 16:03:50

DIVINOL: přiznám se, že už mi na tohle síly dochází ... letos jsem organizovat nechtěl, ale nechal jsem se přemluvit - příští rok už to neudělám.

Díky některým názorům, které zde padly mám ještě chuť, ale kvůli jiným začínám uvažovat, že předám sraz prvnímu, kdo si řekne ....

2013-03-25 17:08:19

Zavspomínejte na 1 sraz , který nám celý propršel a těch zhruba 25 Fordáků si to myslím celkem užilo . Mám novou práci a tudíž jěště nevím zda přijedu a chtěl bych přijet.

2013-03-25 17:11:33

SebX4: Já chápu že teď máš nechut .Za sebe mohu říct že loni jsi sraz organizoval a bylo to super,Obdivuji Tě ,umím si představit kolik práce a lítání za tím stojí .Je jasné že se nikdy nezavděčíš všem .Jedna skupina preferuje to ,jiná ono.Skloubit to není vždy snadné a je to dost práce to zorganizovat aspoň trochu ke spokojenosti všech.Já se pohybuji každoročně na spoustě srazů a vím jak probíhají ,nemám problém ani s letištěm i když třeba jezdit ani nebudu ,ale chápu i druhé které to nebere trávit tam několik hodin ať už že je to nebaví ,nebo kvůli dětem.Jak tohle řešit?-těžko.Snad jen z těch kdo nechce na letiště udělat skupinku a udělat pro ně nějaký třeba malý výlet.Jinak nevím. Každopádně Ti fandím a držím pěsti a přeji velkou účast.Jo a jen k vysvětlení honění ega -nemyslela jsem nic co se týče aut ,aby si to někdo špatně nevyložil.

2013-03-25 17:12:36

SebX4:

Srazy které jsi dělal, byli vydařené.Nenech se odradit a někým znechutit.

Je to přeci o autech, a o lidech, kteří to tak cítí. Tak hlavu vzhůru Sebe. Už se všicky moc těšíme

Ada
2013-03-25 17:33:12

SebX4: Jsi borec,když si toto bereš na bedra

2013-03-25 17:43:48

Já bych gaunera zas tak nechválil nebo mu to stoupne do hlavy ale je dobrej.

2013-03-25 20:47:54

Přísahám, že jsem spal jen s LuHu a to jen jednou a ještě to bylo na Křivce!!

2013-03-26 11:15:41

Sebe : držím Ti palce a nevzdávejto. Umíš udělat pěkné srazy,tak se toho drž a hlavně vydrž.

Liščí farma byla třeba perfektní,malá si měla kde hrát,já se také bavil.

Ono je úsměvné číst,že sraz není o dětech,ale o autech a ještě úsměvnější je to od lidí co děti nemají.Velice rád bych řekl své dceři,že se o ní starám každý jiný den a že o víkendu se chci bavit já a ona nebude nic po taťkovi chtít atd.Ono to,ale tak nefunguje,však to také každý pozná.Nic nikomu nezazlívám,já měl také takové názory.

Zpět ke srazu : já osobně letiště nevyhledávám,ale vždy jedu a dokážu si ten čas tam užít.Chápu,že někdo toto vyhledává a chce si to užít.Pro mě tedy letiště ano.

Jak zde již zaznělo, je třeba asi trochu přibrzdit a malinko se vrátit ke kořenům.Jde přeci o to se sejít,tak trochu si zablbnout a večer si pěkně pokecat.

Mně osobně se moc líbilo na Liščí farmě : pěkné prostředí,dopoledne letiště,večer pokec,pivko,opékání buřtů atd. Všichni byli pěkně spolu a netvořily se žádné skupinky

Je třeba prostě vymyslet něco,aby to nestálo tolik peněz,ale na druhou stranu,aby to lidi bavilo.A to nebude nikdy jednoduché.

Držím Ti palce Sebe


Odpovědět

1 ......... 6  7  8  9  10 ......... 31