Fórum - Téma


7. sraz Fordclub.eu


Fórum O Srazech a akcích 7. sraz Fordclub.eu



1 ......... 19  20  21  22  23 ......... 31

2013-05-31 06:47:47

petrdepo:

Už to tady neřešte.

2013-05-31 09:26:38

petrdepo:

Určitě máš pravdu.Rozebereme to více na srazu, kam jedeš a je to vlastně tvůj první sraz. Tak popovídáme

2013-05-31 10:30:26

Dle mého názoru, klub je hlavně o těch, kteří jezdí na srazy a poznávají další stejně "postižené" jedince. To, že se tady píše, chatuje atd, to je pěkná a neméně důležitá věc s tím spojená ale když se nebudeme poznávat osobně tak to stále bude víceméně anonymní web. Mě ani nepřišlo na mysl, když jsem se přihlásil, že bych nejezdil na srazy, nepoznat ty, se kterými si píši. Jasně, že to vždy nevyjde, to se nedá nic dělat. Psát tady jak by to mělo a nemělo být je fajn ale pokud se nepoznáme, neřekneme si vše osobně, pocity atd, tak si myslím, že to je k ničemu. Klub je o srazech a poznávání. (není to moje myšlenka ale plně se s ní ztotožňuji) Ale to všechno se tady už někdy řeklo, jen jsem měl vzácnou chvíli a zamyslel se znovu.

2013-05-31 10:32:46

divinol:

Souhlasím s tebou.

2013-05-31 10:36:02

tomenzino:

Tak to je dobře fordí bratře.

2013-05-31 11:09:43

To Tomenzino:

Konečně jsem se dostal k normálnímu počítači, takže jsem si mohl pořádně přečíst všechny včerejší příspěvky a reagovat na ně. Píšeš tady Tomenzino, že se neustále navážím do Vašich aut a vychvaluju tady svoje ameriky. Ano, vychvaluju ameriky, protože je to moje srdeční záležitost a nevidím na tom nic špatného. Současně ale také neříkám, že je něco špatného na evropských Fordech nebo jiných značkách ze zbytku světa. Obviňuješ mně tady, že nazývám Vaše clubová auta evropskými sračkami. Můžeš mi prosím najít, kde jsem tuhle větu napsal? Fakt by mně to zajímalo. Nebo prostě jen lžeš a vycucal jsi si tuhle větu z prstu? Čteš tady mezi řádky věci, které tu nejsou.

Evidentně jsi také velkým odborníkem na úpravy mého auta, přesto, že o něm a o vzniku jeho úprav víš naprosto kulový. Pár věcí ti tedy osvětlím. Ony ty úpravy, které na něm jsou, nevznikly jen tak samosebou přes noc. Tak třeba ty výšivky, které jsou na sedadlech, jsem si nakreslil v počítači sám podle vzorů starých i nových Mustangů, ale pravda je, že podle předlohy je potom vyrobila firma. Já teda nevím jak ty, ale já nejsem taková švadlenka, abych je po nocích vyšíval do sedaček. Sorry, ale na to fakt nemám. Vymyslel jsem si nový volant a hledal jsem, co by se mi líbilo. V USA jsem našel něco, co odpovídalo mým představám o tvaru ale už nikoliv o finální podobě, takže jsem si ho nechal poslat do Čech, navrhnul sám nový vzhled, barvy a materiály a pak volant poslal do Polska, kde tyhle představy realizovali. Holt ani do obšívání věnce volantu se mi samotnému moc nechtělo. Problém byl, že nový volant má jiné ovladače s jiným zapojením a rozmístěním, a tak jsme s kamarádem bádali, jak předělat elektriku, aby ovladače tempomatu zase fungovaly, jak mají. Zvládli jsme to. Na bocích auta jsem chtěl ten bílý pruh s nápisem Eleanor, tak s dalším kamarádem jsme vyrobili v počítači předlohu a v měřítku jedna ku jedné vyrobili šablonu, kterou jsem pak odvezl do autolakovny. Tu doma bohužel taky nemám, tak jsem to holt musel zase svěřit firmě. Vymyslel jsem si nové prahové lišty, navrhnul je v počítači, ale realizaci opět udělala firma. Říkal jsem si, že když tam nový nápis vyryju šroubovákem, tak to asi nebude vypadat hezky. Takže asi takhle je to s úpravami mého auta. Mohl bych pokračovat dále. Evidentně jseš odborník i na jízdní vlastnosti Mustangů. No raději nebudu ani hodnotit, nicméně já narozdíl od tebe tahle auta řídím a mám srovnámí s jinými modely a značkami.

Tvrdíš mi tady, že jsem si ani jednou nebyl prohlédnout práci ostatních lidí na jejich autech. Tohle vůbec není pravda. Vždycky se jdu podívat, kdo přijel a jejich auta ohodnotím buď na místě nebo i tady na clubu, viz. odkazy, http://www.fordclub.eu/me...il.php?id=8339&tab=photos nebo třeba tady http://www.fordclub.eu/vo...lo/ford-mondeo-mk-ii-1376, takže tě teď a tady celkem snadno opět usvědčím ze lži.

Ty nechápeš jednu zásadní věc. Já nikde netvrdím, že evropské Fordy nebo jiné značky z celého světa jsou špatné nebo dokonce sračky. Na rozdíl od tebe si ale nemyslím, že Ford je ten nej a jediný. Ač opravdu nemám rád VW nebo domácí Škodu, musím uznat, že také nedělají špatná auta. V práci máme Passat 3,2L V6 a musím přiznat, i když nerad, že je to fakt dobré auto s dobrými jízdními vlastnostmi a skvělým zvukem motoru. I když např. Golf považuji za naprostý vrchol designerské unilosti a strohosti, musím uznat, že to není špatné auto. Líbí se mi i nový designerský směr, kterým se ubírá třeba koncern PSA, tj. Peugeot a Citroen. Asi bych si jejich auta pořád ještě nekoupil, protože bych se bál, že se mi za dva roky rozpadnou pod rukama, ale přesto si myslím, že např. volant v nové 208 je naprosto fantastický a vypadá spíš jak z PlayStationu, než z opravdového auta. Fakt bomba.

Tuším, že někdy před rokem nebo před dvěma, přišel Seb s nápadem, že bychom ten náš sraz spojili se srazem nějaké konkurenční značky. Myslím, že to byl VW nebo snad Opel, už nevím, ale to je vcelku jedno. Bohužel se tady opět zvrhla obrovská nevole, která je pro mně dost nepochopitelná. Dle mého názoru by bylo celkem fajn mít srovnání s jinými modely jiných značek, svést se v nich, porovnat design, jízdní vlastnosti nebo třeba samotný chod clubu a vzít si třeba i něco pozitivního i pro sebe. Tady se ale bohužel jiná značka, než Ford netoleruje.

Ke tvému komentáři ke sprintům. Myslel jsem, že autům rozumíš, takže ti asi nemusím vykládat, že rychlost auta a jeho zrychlení nezávisí jen na výkonu motoru, ale i na dalších faktorech, jako je např. přilnavost pneumatik, nastavení podvozku nebo v neposlední řadě váha vozu. A tak i papírově slabší auto může být naprosto rovnocenným soupeřem. Proto také na sprintech jezdím s Jindrou a jeho upraveným ST nebo Petrem305 S RS. Já fakt nechápu, proč tak řešíš, jestli ty sprinty vyhrávám, nebo ne. Ostatně kdyby ses někdy podíval do výsledných tabulek časomíry, zjistíš, že někdy jsem byl rychlejší já, jindy Jindra, pak zase třeba Petr. Tak to prostě je a myslím, že ani jeden z výše jmenovaných s tím nemá problém, jestli vyhraje nebo ne. Jediný problém je tak ve tvé hlavě. Já jezdím na srazy proto, aby se odreagoval od každodenních starostí, kterých mám více než dost a abych se prostě vyblbnul se svým autem. Na silnici to dělat nebudu. A co se týče pohárů a vyhrávání, doteď jsem si myslel, že na sprintech bude vyhrávat ten, kdo bude v cíli nejrychleji, ale vypadá to, že pro tento rok to bude jinak. Každopádně příště třeba přijedu na kole, abych ti udělal radost a ty jsi také jednou vyhrál.

Seb tady píše, že jsme parta, ale popravdě mám pocit, že takhle už to dávno není. Vytvořily se tady bohužel skupinky lidí se vzájemnými sympatiemi a antipatiemi. Sám jsem si tady našel spoustu lidí, které mám rád. Je to třeba Vaman, fajn chlap, který mně navíc ohromně potěšil tím, že si na starý kolena koupil to sportovní Probe. Promiň Vamane za ty starý kolena, ty víš, že tě mám rád a nemyslím to zle. Na Jesenickém srazu jsem osobně poznal třeba Speedeho. To je kluk, který mně fakt ohromně sednul. Pohodář, slušný chlap, který si na nic nehraje, mám rád jeho humor. Speede, psal jsi mi tady, že žiješ skromným životem a že spousta věcí je finančně problém. Za co se omlouváš ty blázne. Jseš super kluk, kterému spousta lidí tady nesahá ani po kotníky. Pak je tu třeba Spandex, kterému osud v poslední době moc nepřál a přesto se s tím naučil bojovat. Držím ti palce chlape. Obdivuju i tebe Pavličko, že jsi dokázala při něm stát i při té nepřízni osodu a nezabalila to. Za to si tě ohromně vážím. U mně jsi stoupla na ceně jako málokdo. Můžu jmenovat třeba i Seba se Sefy. Občas mají pubertální nápady, nad kterými mi zůstává rozum stát, ale přesto je mám hrozně rád a potkávám se s nimi i soukromě mimo club. A samozřejmě nesmím zapomínat i na svojí drahou polovičku, kterou jsem poznal poprvé právě tady na clubu, i když dohromady jsme se dali na jiné akci. Ta je k nezaplacení. Je tu spousta dalších, Janinka, její fakt super chlap Láďa, Marek FMCST200, se kterým dodnes konzultuji některé lakýrnické věci a další, které jsem nejmenoval. Jednou jsi tady Tomenzino prohlásil, že na srazech jsme především za svoje auta. V tomhle s tebou naprosto nesouhlasím. Domnívám se, že na srazech nebo na clubu jsme především sami za sebe. Já nevím, jak vy, ale já si vybírám svoje kamarády podle jejich osobnostních rysů a charakterových vlastností a nikoliv podle jejich aut. Popravdě u většiny lidí ani nevím, čím jezdí a je mi to úplně jedno. Podívám se snadno do jejich profilu, když budu chtít. Pokud jsem přesvědčený o tom, že ten člověk za něco stojí, tak ho budu mít rád i když na srazy bude jezdit vlakem.

Bohužel se tady samozřejmě najdou i tací, kteří mi vyloženě lezou krkem, ale co nadělám. Dvojdomek s nimi stavět nebudu. Sister, nezlob se na mně, ale to, co tady Tomenino předvádí, já opravdu nepovažuji za slušné chování. Neustálé urážky už mně fakt nebaví. Ať tu napíšu cokoliv, hned se toho chytne a vidí v tom problém. Ale s tím já asi nic nenadělám.

Na srazech blbnu s autem, protože se taky chci oprostit od normálních problémů a užít si víkend. Bohužel někteří ve své omezenosti v tom vidí masírování si svého ega. Nemá smysl jim tento názor vyvracet. Stejně si povedou svojí. Za chvíli se na mně vrhnou místní vlčáci, protože zase nepochopí některé části a budou to považovat za útok na ně a na jejich auta. Nicméně odhlašuji se, vypínám počítač a na neurčitou dobu končím ve svém působení na Ford clubu, protože jsem zjistil, že s těmito lidmi já nehodlám trávit svoje volné chvíle, kterých je navíc tak zoufale málo. Ona ta nízká účast na posledních srazech třeba také není jen o nedostatku financí.Co si budeme povídat, je tady vícero lidí, kteří vás mají dost. Je mi líto, že odcházím za takovýchto okolností, nicméně v tuto chvíli pro mně club ztratil veškerá pozitiva. Ti které mám rád, s těmi budu v kontaktu interní poštou nebo osbně, jak jako dosud. S ostatními se opravdu vidět nepotřebuji.

2013-05-31 11:22:05

knightrider:

Po přečtení tvého přízpěvku, dlouheho, musím říct, že zapomínáš co jsi psal na začátku než dojdeš na konec. Je moc dlouhej.

Pořád se zmiňuješ o tom, že je ti jedno kdo s čím jezdí.A to není správné a protiřečíš si. Stejně jako jsi psal v tématu. že je sraz jednou za rok, a že by si každý měl najít čas, na sraz zajet. A o pár přízpěvků dál napišeš, že si jedete na jiný sraz, a že vám to nevyjde. Tak proč to píšeš? Tomu nerozumím. Ale už dost. Už to stačí.Máš svou hlavu, občanku také, tak si dělej co chceš.

S toho co jsi napsal, je taky zřejmé, že hodně členů znáš jen okrajově.. Ale to vidíš ty sváma očima. Reakci ostatních jsi četl také.

No tak hodně štěstí

2013-06-01 09:39:22

All:

Nechapu jak se tady muze kdo pořád tak do lidi na klubu navazet. Nechate knightridera mluvit vám do soukromi. Přece na klubu nikomu neni nic do toho, jestli panove nebo damy delaji v soukromi to nebo to. Draha polovicka tohoto pana zase asi nema tuseni, ze jednoho dne bude mit taky deti a ze asi nebude tak sobecka ze by snad chtela po svem decku,aby si samo naslo zabavu, kdyz se chce bavit ona, ale ze se bude chtit postarat o to, aby se bavila cela rodina. O tom, ze tady nas vsechny poucuji, ze se musi jezdit na hlavni sraz a pak na nej sami nejedeou a jedou bavit deti , to snad ani nemusim rikat.

Knightrider tady problemy zvelicuje a rozdmychava a me malem odradil taky. Byl jsem na klubu kde se toto vubec neresilo, resili se tam auta a lidi se chteli na akci a vecer pobavit.

Knightrider vsechno navic umi schovat mezi radky, tak aby to nevypadalo, ze odsuzuje a poucuje, o plechovkach na kolech, o tam co maj lidi delat v soukromi a tak. To si prece dospeli lidi nenechaji libit to je jasny. Tomenzino je borec, ty draku na tebe se fakt tesim. Jede to tady dobre, s radama a akcema, tak se nenechte. Vypada to na dobrej gang.

Vypada to ze na sraz se dostanu ale jezdim dalky a je dost mozny ze budu muset do prace. Je tady dost srazu tak Mondaka a svou drahou polovicku nekam brzo vyvezu a deti beru taky.

A

2013-06-01 09:50:10

mondemann: Tak k tomu není co dodat

Chce to dát hlavy dohromady a dostat klub na patřičnou úroveň. Přece chceme všichni na vzájem se poznat a debatovat o autech a třeba i o dětech.

2013-06-01 10:44:13

mondemann: nezbývá než souhlasit, to co si napsal je uplně přesnej popis toho co se tady dělo na Tebe se budu někdy na sraze těšit

2013-06-01 11:15:35

mondemann: Máš to v hlavě dobře srovnaný. Koncem června,začátkem července dělám Setkání opravdových fandů značky Ford a těch co se nebojí večer si dát pivko. Měla by tam být celá squadra azzura. Tímhle tě srdečně zveme.

2013-06-01 12:19:23

mondemann:

Zdravím tě, vidím, to co jsi napsal vidíš správně otevřenýma očima. Takže na sraz určitě doraž, rád tě poznám, a se všema co tady jsou si dáme do Forďácký trumpety

Klucí už to teď vidím.Je to v pořádku

2013-06-01 12:26:40

Ono je to poněkud složitější než to vidí Mondemann ale už toho nechme tady, těšme se a vše bude dobré.

2013-06-01 19:32:47

Sraz se blíží. Tak hlavu vzhůru a hurá na Sebuv sraz. Těším se hodně

2013-06-01 19:38:12

tomenzino:

A já, asi vyrazím už ted.

2013-06-01 20:20:16

tomenzino:

Dorazí snad i syn, bude to fajn, ještě na srazu nebyl.

2013-06-02 10:02:42

Tož děcka:

na hlavní sraz vezu podložky pod RZ těmto členům:

Míla 4 kusy

Pavel 79 4 kusy

Ady 2 kusy

Hupíčku, ty prostě na sraz musíš. Víš co tě bude stát, když si cestou na sraz zajedu k vám???? To víš, Puma není Hjundééé, ta do lesa nejezdí .

2013-06-02 10:07:34

Zituš já nebudu mít své hodné ST. Tou dobou by mělo být na poslední operaci než mě Honza z pražskýho Ještědu při státní hymně a vyvěšení vlajky bude montovat lízátko. Uvidíme se přece 14 dní na to tak nešil..

2013-06-02 10:14:42

hupino:

to nejde komentovat.....prostě nejde

Hele Hupi, trefíš na Ještěd?

2013-06-02 10:36:01

zitik: No já doufám že teď už trefí, ale montáž bude tentokrát vedena pod odborným dohledem Hupina na jeho rodné hroudě


Odpovědět

1 ......... 19  20  21  22  23 ......... 31