Fórum - Detail zprávy / Odpověď


2013-05-26 12:14:09 Kuriozita

Přátelé. Možná si řeknete,že to sem nepatří,ale zažil jsem kuriozitu,která mě rozpálila do běla. Nedávno jsem byl hospitalizován v nemocnici. Před 9 lety jsem si uzavřel pojištění právě na tu hospitalizaci. V dobré víře jsem 9let platil. No v té době se za pobyt ve špitále neplatilo. já byl pojištěn na 100kč. denně. což by člověk řekl,že super. no a dnes jen koukám. Tak za 5dní stárvených v nemocnici jsem zaplatil 500kč.

říkám si.Nu což,jsem pojištěn a pojišťovna mi to vrátí. Když jsem je kontaktoval,tak hned po tel, přístup jak k praseti. volám znovu a ať mi někoho pošlou,že potřebuji nějaké papíry. Přijel chlápek vysvětlil vyplnil a pak řekl,že na ten papír potřebuje potvrzení lékaře. Pak mu mám zavolat a že to pojišťovna proplatí.

Já přijel k lékaři. Tam strávil půl dne čekáním a pak přišlo překvapení. Vzal papír, opsal pravděpodobnou diagnozu z propouštěcí zprávy nemocnice a sestra na mě vhrkla 330k. Spadla mi čelist až k zemi.

Povídám a za co??? No 30kč. poplatek a 300kč. za vyplnění a na to mi dala doklad (300kč posudek), s tím,že mi to pojišťovna proplatí. No tak jsem jel domů. Zavolal pojišťováka,že to mám vyplněné a že jsem platil tu a tu cenu a prý mi to prolatí.

No a on mi stroze oznámil,že to pojišťovna neproplácí. Tak já v podstatě utratil 830kč,aby mě vrátily 170kč. a to nepočítám tel. a projetý benzín. A tak se můžete pojistit třeba na smrt a v globále dostanete hovno. A tak ať žíje birokracie a tomhle státě.
Zpět do Diskuze (Fórum): Kuriozita

Pouze pro online zalogované

Musíš se nejprve zalogovat pod svým uživatelským jménem (případně zdarma zaregistrovat, nejste-li ještě členem klubu).


Registrace nového uživatele
Login (Přihlášení)