Články


Prohlídka v osmi krocích - FORD FOCUS

2007-05-03 Přečteno: 4 288x

Prohlídka v osmi krocích aneb Jak by měl oficiálně vypadat příjem vozu v servisu Ford

Veškeré informace a text byly převzaty z ínformačního letáku dealera FORD, takže sorráč za tu sladkou omáčku kolem... 8-)

Vydejte se na prohlídku v osmi krocích

Za pouhých 15 minut poznáte přednosti jedinečné prohlídky v osmi krocích, kterou provádí dealer Ford zcela zdarma. Přijímací technik prohlédne vaše vozidlo spolu s vámi a v osmi standardních krocích zkontroluje bezpečnost a funkci všech hlavních dílů. Zajede s autem na rampu a umožní vám pohled z úhlu, jaký se vám jen tak nenaskytne - zespodu! Přijímací technik zaznamená výsledky všech kontrol a předá vám kopii přehledu kontrolních úkonů. Měl by obsahovat nejvyšší hodnocení vašeho vozu Ford. Pokud však technik zjistí, že je nutno něco udělat, nad originálem seznamu kontrolních úkonů se snáze dohodnete na potřebné opravě.

Na náš servis se můžete spolehnout

Společnost Ford ještě nikdy dřív nenabízela vyšší kvalitu. Avšak i nejlepší díly podléhají opotřebení a někdy se může něco zcela neočekávaně pokazit. U společnosti Ford takovou situaci chápeme jako výzvu pro náš servis, zkoušku plnění našich závazků, které vyplývají z partnerství se zákazníkem. Přijímací technik nejen ví, jak rychle a efektvně vyřešit všechny problémy, ale má navíc i přístup k pevným cenám náhradních dílů a oprav, které jsou mnohem nižší, než byste očekávali. Dokonce vám i poradí, jak můžete v budoucnu sami předcházet závadám. Kontrola při přímém příjmu je víc než jen zvláštní služba - je to základ naší odpovědnosti vůči vám. Přijímací technik ochotně vyslechne, co vás trápí, odpoví na všechny dotazy a probere s vámi vše, co vám dělá na vozidle starosti. Jejich příčiny jsou často skutečně velmi prosté a v osobním rozhovoru je dokáže vysvětlit tak, že rozptýlí veškeré vaše obavy.

Služba zdarma

Prohlídka v osmi krocích stojí za 15 minut vašeho času. Jestliže spolu s přijímacím technikem obejdete vozidlo, sami se přesvědčíte, v jakém je stavu. Pokud je nutné něco opravit, sdělí vám předběžnou cenu a termín opravy, na níž se dohodnete. Za pouhých 15 minut zjistíte, co pro nás znamená vaše spokojenost - totiž vše. Prostě chceme, abyste byli spokojeni. Z toho důvodu využijte náš přímý příjem - termín návštěvy servisu, který vám bude vyhovovat, najdeme okamžitě.

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie

Ford Focus

Toto je článek o modelu Ford Focus

Vylepšený Ford Focus

Nový Ford Focus: Vyspělá technika, precizní zpracování a úspornější motory pro nejprodávanější vůz na světě.

  • Nový Focus se vyznačuje dynamickým designem s novou „tváří“ značky Ford a modernizovaným interiérem
  • Aktualizovaná paleta motorizací pro evropské trhy přináší až 19% úsporu paliva; v nabídce se objevují nové jednotky 1.5 EcoBoost a 1.5 TDCi
  • Příkladné jízdní vlastnosti Focusu doznaly...

Oranžová střela.

Ford Focus ST

Na všech internetových serverech a prostě všude se mluví o masakrovém a brutálním Focusu RS. To je možná ta správná chvíle podívat se na jeho slabšího sourozence. I ten totiž firmě Ford ostudu nedělá.

Ostré hatchbacky jsou zvláštní kategorie. Původně malá rodinná auta , obdařená silným motorem a vyladěným podvozkem... nepřipomíná vám to něco? Ano, původní myšlenka je stejná jako u ...

Přes 4 miliony Fordů Focus vyrobených v Evropě

4 miliony Fordů Focus vyrobených v Evropě

Ford Focus druhé generace, novopečený držitel titulu “Auto roku 2006 v ČR”, jenž byl na tuzemský trh uveden v roce 2005, si vede více než zdatně: 19. ledna 2006 totiž z výrobní linky Fordova závodu ve Valencii sjel z výrobního pásu čtyřdveřový model Focusu s pořadovým číslem 4 000 000!

S celkovým počtem 442 000 prodaných vozů za rok 2005 navázal Nový For...

Ford Focusem na bio-ethanol

Ford přichází s Focusem na bio-ethanol1

Ford začne v nejbližších dnech prodávat nový Focus s pohonem na bio-ethanol. V roce 2006 uvede nejdříve na Britský trh Focus s motorem 1.8, který bude spalovat směs ethanolu a benzínu. Bioethanol pro Focus bude míchán v poměru 85% ethanolu a 15% benzínu. Focus s tímto motorem bude dosahovat výkonu 90 kW (123 k) a jeho emise budou o 70% nižší, než u motorů s...


Články