Články


Mustang RS3 v režii Roush Performance – působivá přestavba

2011-04-18 Přečteno: 2 075x

Dlouhodobá spolupráce

Ford Mustang a tuningová společnost Roush Performance patří již poměrně dlouhou dobu k neodmyslitelné dvojici, která by se bez vzájemné spolupráce obešla jen stěží. V průběhu několika let jsme mohli být svědky mnoha úprav již tak působivého modelu Ford Mustang, které dokázaly tento kultovní automobil pozdvihnout na ještě vyšší úroveň.

Výkonný motor

Není proto divu, že se opět objevil nový projekt – tentokrát se jedná o Mustang RS3, pod jehož kapotou dřímá 5, 0 – litrový DOHC motor TiVCT vybavený speciálním kompresorem R2300 Roush navyšujícím celkový výkon na pěkných 540 koňských sil. Nechybí ani inovativní výfukovou systém s unikátním designem.

Povedený design vozu

Motor však není tím jediným, co u Mustangu RS3 můžeme najít – balíček upgradů totiž zahrnuje i slušnou porci barevných verzí exteriéru a interiéru a také speciální grafiku s působivými detaily. Mustang RS3 na první pohled zaujme novou přední maskou s dálkovými světly, spoilery i speciálně navrženými koncovkami výfuku. O vylepšení dojmu se starají také zbrusu nová kola – 20“ kola Hyper – Black či 20“ kola Chrome.

Velké množství barevných kombinací

Interiéru vévodí kožená sedadla s vyšívanými logy, dále pak vylepšené pedály, přístrojová deska, speciálně navržená koncovka řadicí páky a znak s vyrytým sériovým číslem vozu. Vybírat můžete z osmi základních barev vozu, šesti grafických motivů a šesti speciálních barev – vše dohromady přináší na 288 jedinečných možností barevné kombinaci, díky čemuž je každý automobil naprosto originální.

I další společnosti si oblíbily Ford Mustang

Roush Performace však není jedinou společností, která se specializuje na tuning takové legendy jako je Ford Mustang. Hlavními soupeři tak jsou společnosti SMS Supercars a GeigerCars, které také nabídly opravdu působivé přestavby. Za balíček vylepšení od Roush Performance zaplatíte 60 000 dolarů, což není zrovna málo.

 

Zdroj : www.leftlanenews.com

Autor : Michaela

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie


Články