Články


Ford Ranger Wildtrak

2007-05-18 Přečteno: 2 333x

Ford Ranger Wildtrak>

Ford na Autosalonu užitkových vozidel v Birminghamu také představil oblíbený pick-up Ranger v atraktivní limitované sérii Wildtrak.

Společně s vylepšeným Transitem a Transitem Sportvan přivezl Modrý ovál do Birminghamu také pick-up Ford Ranger v limitované sérii Wildtrak. Od standardního provedení se Wildtrak odlišuje sportovněji pojatou mřížkou chladiče, novými ochrannými rámy vpředu i vzadu, speciálním vzorem litých kol a zpětnými zrcátky s integrovanými ukazateli směru.

Uvnitř posádku hýčkají nová sedadla s oranžovými opěradly, čalouněná kombinací kůže a Alcantary, sportovní volant, speciální lišty na prazích a rohože s logem Wildtrak.

Ford Ranger Wildtrak bude nabízen v exkluzivním dvojtónovém laku. Spodní část karoserie v šedém odstínu Titanium Red lze kombinovat buď s oranžovou Chilli Orange, nebo s červenou Passion Red.

Nový Ford Ranger pohání zcela nový 2,5 litrový turbodiesel Duratorq TDCi o výkonu 143 koní a točivém momentu 330 Nm a nebo turbodiesel Duratorq šestiválec 3,0 TDCi o výkonu 156 koní a točivém momentu 380 Nm.

Pětistupňová manuální převodovka pak posílá výkon na všechna čtyři kola. Redukční převodovka a uzávěrky diferenciálů jsou u tohoto vozu samozřejmostí.

To jsou skělé předpoklady zvládat i ten nejnáročnější terén. Mohutný točivý moment ve všech režimech spolu s extrémně pružným motorem zajistí, že vás Ranger doveze, kamkoli budete chtít.

K nahlédnutí viz tisková zpráva Ford Ranger Wildtrak uložená v manuálu (katalog).

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie

Ford Ranger

Toto je článek o modelu Ford Ranger

Ford ukázal Ranger pro modelový rok 2011

Ford zveřejnil první fotografie pick-upu Ranger. Kromě jiného vzhledu patří mezi novinky i trojice motorů, z nichž dva jsou vznětové a jeden benzínový. Výroba vozu bude jako obvykle probíhat v Thajsku, později jej budou produkovat i nové továrny v jižní Africe a Argentině.

 

Ranger se hezky zakulatil, ale pod líbivou karoserií pracuje osvědčená terénní technika s žebřinovým rámem. Chování na sil...


Články