Články


Ford Ranger Supercab 2011

2011-04-10 Přečteno: 1 799x

Vzhled zachován

Kompaktní dodávka od Fordu je na trhu již více než deset let a je nutné říci, že se během té doby její vzhled příliš nezměnil. Stejně je tomu i u nejnovější verze Rangeru nazvané Supercab, která si zachovala zastaralý vzhled. Přesto se na ní dá najít mnoho pozitivních věcí.

Standardní výbava

Ve standardní výbavě nalezneme 15“ ocelová kola, vinylové čalounění, tažné zařízení, vzduchovou klimatizaci a AM / FM stereo. U vylepšené verze XLT jsou pak navíc mlhovky, látkové čalounění, stereo s CD přehrávačem a satelitní rádio.

Strohý interiér

Jak už bylo řečeno, design tohoto vozu je hodně staromódní – spíše hranatý tvar a žádné moderní prvky. Ani kola nejsou nic převratného, rozhodně by neškodilo vyměnit je za paprsková. V interiéru se také mnoha novinek nedočkáme, zachoval si svou typickou strohost.

Výkonný motor

Ford Ranger Supercab je poháněn 2, 3 – litrovým motorem s výkonem 143 koní. K motoru se připojuje pětistupňová manuální převodovka, volitelně si ji však můžete nechat vyměnit za pětistupňovou automatickou. Podle Fordu by měl tento vůz vynikat zejména svou nízkou spotřebou paliva, a to jak ve městě, tak i na dálnici. U silnější verze XLT pak nalezneme sportovní 4, 0 – litrový V6 motor produkující 207 koňských sil.

Bezpečnost zajištěna

Rozhodně nebyla podceněna bezpečnost posádky – tu zvyšují především protiblokovací kotoučové brzdy, systém kontroly stability a airbagy. Automobil se prodává za slušnou cenu, přesto však jeho možný úspěch v konkurenčním boji poměrně dost snižuje jeho zastaralý design. Snad se do budoucnosti Ford poučí a dočkáme se Rangeru s inovovaným vzhledem.

 

Zdroj : www.leftlanenews.com

Autor : Michaela

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie


Články