Články


Ford Galaxy

2007-05-21 Přečteno: 2 033x

Exteriér

Elegantní, vymodelované křivky zcela nového modelu Galaxy ve vás zanechají okamžitý dojem. Dynamický a svůdný vůz Galaxy vypadá ve všech směrech tak, jak by mělo vypadat luxusní vozidlo. Nyní je ještě delší a širší než kdy předtím, a tak pojme více cestujících i zavazadel, přičemž jeho snížená výška napomáhá vytvoření aerodynamičtějšího tvaru. Od okamžiku, kdy do něj nastoupíte, nebudete pochybovat o tom, že cestujete první třídou.

Interiér

Zcela nový interiér Galaxy je prostorný, pohodlný a elegantní, a to i v případě, když je zaplněn sedmi lidmi a zavazadly. Pět sklopných sedadel nabízí 32 možných variant nastavení. Bez ohledu na to, co nebo koho převážíte, budete mít vždy pro všechny dostatek prostoru. K dispozici je i spousta chytře řešených schránek na zavazadla. Věci mohou být úhledně zasunuty do dveří, pod sedadla a dokonce i nad hlavy cestujících. Řízení je požitkem. Je přesné a vůz je pohyblivý a plynule jedoucí. Všechny věci, které vám a vašim spolucestujícím pomáhají, jsou nabity pocitem relaxace a odpočinku.

Modely Galaxy

Ať už se jedná o stylový Core, sportovně laděný Trend či o luxusní model Ghia, najdete vždy model Ford Galaxy, který bude přesně odpovídat vám a vašemu stylu života.

Ve standardní výbavě můžete očekávat:

Vybrané prvky standardní výbavy:

16“ ocelová kola, kryty kol se 7 paprsky

Elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka

Ovládací spínače rádia na volantu

Bezfreonová manuální klimatizace

Elektricky ovládaná přední okna

Dálkově ovládané centrální zamykání

7 samostatných sedadel se systémem sklápění sedadel do roviny Ford (FFS

Střešní úchyty pro příčníky – chromované s černými hlavicemi


Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie

Ford Galaxy

Toto je článek o modelu Ford Galaxy


Články