Články


Ford Focus ST 2012

2011-04-04 Přečteno: 2 443x

Populární Focus

Ford Focus patří bezesporu mezi nejoblíbenější a nejprodávanější automobily vůbec, a to jak v základní verzi, tak i specifických verzích ST a RS. Nyní se již můžeme začít těšit na novinku příštího roku Ford Focus ST 2012.

Pozměněný exteriér

Exteriér vozu prošel důkladným faceliftem, a to i u specifické přední masky. Díky prahovým lištám, šedým kolům a zářivé oranžové metalíze vypadá vůz jako učiněný závodník a jistě se nemusíte bát toho, že by Vás někdo přehlédl.

Sportovní interiér

Uvnitř vozu jsou kvalitní sedačky Recaro laděné do černo – oranžové barvy a sportovní volant. Nechybí však ani nepřeberné množství nejrůznějších detailů. K sedačkám ladí oranžové prošívání, které můžete najít takřka všude. Pokud si potrpíte na elektroniku, jistě Vás potěší dostatečně velký LCD displej na palubní desce.

Dvoulitr pod kapotou

Pod kapotou najdete dvoulitrový čtyřválcový motor EcoBoost, který nabízí výkon 247 koní. K němu je připojena šestistupňová manuální převodovka. Nouze však není ani o doplňkové systémy, které nejen usnadňují řízení, ale přispívají také k lepší bezpečnosti.

Cena

Na cenu i oficiální začátek prodeje si ještě musíme nějakou chvíli počkat, již nyní je však jisté, že se tato novinka bude prodávat i na evropském trhu.

 

Zdroj : www.sportscarmonitor.com

Autor : Michaela

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie

Ford Focus USA

Toto je článek o modelu Ford Focus USA

Estéčko na každý den??

Třídveřová karosérie, snížený podvozek a označení Sport

Je to eSTéčko pro méně náročné?

Rovnou vám říkám: Není. 145 koní není mnoho a nebýt excelentního sportovního podvozku, byl by to prostě jen obyčejný Focus s dvoulitrovým motorem. Ale může být Focus obyčejný?

Jeden z nejlepších hatchbacků všech dob?

145 koní vám stačí na to, abyste pokořili dvoustovku a v zatáčkách měli pocit, že se něco d...

Ford Focus ST

Ford Focus ST boduje !

Ford Focus ST podpořil svoje výtečné prodejní výsledky zajetím traťového rekordu na nejslavnějším závodním okruhu v Německu.

Sportovní Focus ST zaznamenává impozantní prodejní výsledky

Nový traťový rekord na Severní smyčce Nürburgringu

Focus ST, vyvinutý oddělením Ford TeamRS, uzavřel loňský rok s 15 500 prodanými kusy. Tím vysoko překonal očekávání Fordu. Sportovní vůz ...


Články